• Головна
 • Згода на обробку персональних даних

Згода на обробку
персональних даних

Фізична особа (далі – «Суб’єкт»), відповідно до Закону України № 2297-VI від 01.06.2010 «Про захист персональних даних», яка діє добровільно, за власним бажанням і у власних інтересах, а також підтверджує свою дієздатність, надає згоду ТОВ «СТАФФ КОНСАЛТИНГ» (адреса місцезнаходження: Київ, вул. Іллінська, будинок 8, поверх 3) (далі - «Володілець») на обробку своїх персональних даних. Прийняттям Згоди є надання своїх персональних даних та проставлення відміток щодо згоди із умовами цього документу на веб-сторінці ("прапорці").

Мета обробки Підписка на розсилку новин
Категорія персональних даних
 • ім’я;
 • адреса електронної пошти.
Дії, які вчиняються щодо персональних даних Збір, реєстрація, накопичення, зберігання, адаптування, зміна, поновлення, використання і поширення (передача), знеособлення, знищення.
Спосіб обробки Автоматизований/неавтоматизований.
Передача третім особам Персональні дані Суб’єкта можуть передаватися третім особам - пов’язаним юридичним особам1 Володільця.
Термін дії згоди Згода на обробку персональних даних надається до моменту виконання цілей обробки.
Порядок відкликання згоди
 1. Згоду Суб’єкта може бути відкликано за бажанням суб’єкта шляхом надсилання Заяви про відкликання Згоди на ім’я Оператора. При цьому, Заява повинна містити:
  1. повні ПІБ Кандидата, адресу електронної пошти і номер мобільного телефону;
  2. мету (або цілі) обробки персональних даних, для якої Суб’єкт відкликає свою Згоду.
 2. Заяву про відкликання згоди у письмовому вигляді (на паперовому носії) Суб’єкт може передати (написати) в офісі Володільця або надіслати до офісу поштовим оператором України.
 3. Заяву про відкликання згоди в електронному вигляді Кандидат може надіслати на адресу електронної пошти [email protected].
 4. У разі відкликання згоди на обробку персональних даних Володілець має право продовжити обробку персональних даних без згоди Суб’єкта персональних даних за умови наявності підстав, передбачених Законом України № 2297-VI від 01.06.2010 «Про захист персональних даних» або іншими нормативно-правовими актами.
 5. У разі відкликання Згоди і відсутності у Володільця підстав на обробку даних Володілець зобов’язаний припинити обробку персональних даних і знищити їх не пізніше тридцяти днів від дати отримання зазначеної заяви.
 1. Поняття «пов’язані особи» використовується у значенні поняття, визначеного п.п.14.1.159 п.14.1 ст.14 Податкового кодексу України від 02.12.2010 р. № 2755-VI.

Напишіть нам
Маєте питання?
Stafferty Corporate Websites
Завантаження...
Заявка на послугу
Завантаження...
Завантаження ...
Logo Stafferty
Завантаження...
Logo Stafferty
Завантаження...
Logo Stafferty
Завантаження...