Аутсорсинг повного циклу підбору персоналу

Аутсорсинг повного циклу підбору персоналу - це послуги з пошуку та залучення великої кількості працівників відповідно до плану найму або позаплановим збільшенням чисельності. Це особливо актуально в ситуаціях зростання обсягу продажів або виробництва, відкриття нових майданчиків, сезонного найму, тощо.

Наша команда бере на себе розробку рекламних матеріалів за брендбуком клієнта і створення лендінгової сторінки вакансії або проєкту, просування вакансії й залучення пасивних кандидатів. Ми забезпечуємо контекстну рекламу на платформі Google, таргетовану рекламу і просування в соціальних мережах, лідогенерацію через CPA-мережі та телеком-провайдерів. Ми шукаємо кандидатів у відкритих джерелах, залучаємо активних кандидатів із власної бази групи компаній Stafferty або сайтів пошуку роботи.

Наші фахівці здійснюють попередню оцінку кандидатів, збирають документи, що підтверджують кваліфікацію претендента і займаються координаційної підтримкою на всіх етапах: співбесіда з HR, перевірка службою безпеки, медогляд, вихід на роботу.

Переваги послуги:

  • Наявність окремої проєктної команди
  • Єдиний менеджер проєкту (робота у форматі «єдиного вікна»)
  • Застосування різноманітних інструментів форсингу для формування потоку претендентів
  • Використання технологічної платформи (АТС) для взаємодії між командою групи компаній Stafferty та клієнтом
  • Застосування ефективних інструментів оцінки і відбору кандидатів (чат-боти, автоматизована відправка оціночних форм і завантаження результатів оцінки в АТС-систему)

Етапи реалізації проєкту:

  • Підготовка. Узгодження обсягів і термінів, профілю кандидата, етапів оцінки. Підписання договору та SLA.
  • Запуск. Формування команди, вибір підрядників, узгодження звітності, надання доступу і налаштування технічної платформи.
  • Пошук. Створення карти пошуку, реклама вакансій, корегування параметрів пошуку.
  • Відбір. Телефонне інтерв’ю, групове або індивідуальне інтерв’ю з кандидатом, надання пакету документів і перевірка службою безпеки, проходження медогляду.
  • Вихід на роботу. Координація виходу, звітність клієнту і взаєморозрахунки.
Розробка індивідуальних рішень для кожного клієнта дозволяє забезпечити компанію унікальною й різноманітною аудиторією пасивних і активних кандидатів.
Інші послуги
Аутсорсинг процесу рекрутменту (RPO)
Аутсорсинг підбору персоналу («Проєктний RPO»): масовий найм працівників під проєкт
Аутсорсинг процесу рекрутменту (RPO)
Частковий аутсорсинг підбору персоналу («Частковий RPO»): передача провайдеру окремих HR-задач в рамках пошуку і найму працівників.
Заявка на послугу
Залишити запит
Stafferty Corporate Websites
Завантаження...
Заявка на послугу
Завантаження...
Завантаження ...
Logo Stafferty
Завантаження...
Logo Stafferty
Завантаження...
Logo Stafferty
Завантаження...