Інвентаризація – це послуга, в ході якої фактична кількість продукції в торговій точці, на складі та інших майданчиках замовника співставляється з даними бухгалтерського обліку. Цей спосіб контролю дозволяє зберегти майнові цінності та кошти замовника.

Наші фахівці гарантують акуратність, точність і системність ведення підрахунків, дбайливе ставлення до продукції та обладнання клієнта, а також належну швидкість виконання робіт. Ми визначимо, яка кількість товарно-матеріальних цінностей залишилась у наявності, виявимо прострочену, зіпсовану або неякісну продукцію для списання, задокументуємо нестачі або пересорт і їх причини.

Наша команда візьме на себе весь комплекс завдань за проектом: підбір виконавців і трансфер їх у вказане замовником місце, розробку та проведення навчання, підготовленого охороною праці для роботи на складі за трудовим договором і ЦПХ (робота на висоті, зі складським обладнанням).

Ми забезпечуємо виконавців терміналом збору даних (ТЗД), лічильниками- «клікерами», інвентаризаційним столом, відомостями та іншими документами обліку. Наші фахівці адаптують плани-схеми складу для інвентаризації, організують три та більше циклів перерахунку, готують проміжні звіти та звіт-відомість. На остаточному етапі проекту наші менеджери візують звіт-відомість, яку далі можна надати на вимогу в контролюючі та наглядові органи.

Переваги групи компаній Stafferty:

  • Ми працюємо з ПО клієнта, але готові використовувати альтернативні IT-інструменти обліку
  • Група компаній Stafferty – лідер у сфері підбору персоналу, що дозволяє залучати на проект перевірених виконавців з інших проектів
  • Ми співпрацюємо з транспортними компаніями, забезпечуючи трансфер для персоналу
  • Наша компанія повністю легальна та працює за всіма регламентами: наші звіти про інвентаризацію підходять для надання в контролюючі та наглядові органи

Інші послуги
Виробничо-складський аутсорсинг
Комплектація замовлень — це послуга, яка включає в себе зборку, упаковку, маркування та підготовку до відвантаження продукції наших клієнтів
Виробничо-складський аутсорсинг
Виконання роботи із завантаження і розвантаження упакованих товарів і матеріалів, а також їх переміщення складом: підйом і спуск вантажів з місця зберігання, їх розміщення на рампі або транспорті для подальшого відправлення.
Виробничо-складський аутсорсинг
Ми розпаковуємо і/або запаковуємо продукцію замовника, виявляємо браковані вироби і складуємо товар у зазначеній замовником точці збору.
Виробничо-складський аутсорсинг
Ми виконуємо роботи із сортування, обробки та утилізації безпечних відходів — придатних або непридатних для повторного використання
Виробничо-складський аутсорсинг
Маркування — це нанесення графічних або інших знаків і/або написів на продукцію замовника з метою її подальшої ідентифікації.
Виробничо-складський аутсорсинг
Наші фахівці здійснять заміри і контроль якості продукції у визначений часовий інтервал з метою допомогти замовнику мінімізувати кількість бракованих одиниць товару і домогтися стабільно високої якості виробництва.
Виробничо-складський аутсорсинг
Послуга транспортування виробничих матеріалів, напівфабрикатів або готових виробів передбачає своєчасний збір продукції замовника із її подальшим безпечним та оперативним переміщенням без витрат на точку зборки.
Виробничо-складський аутсорсинг
Наша експертиза дозволяє повністю контролювати і управляти процесами ротації і змінами персоналу, працювати з мотивацією та продуктивністю, досягати високої якості виконання поставлених задач.
Виробничо-складський аутсорсинг
Обслуговування виробничих ліній дозволяє замовнику перекласти різні види робіт на наших фахівців.
Виробничо-складський аутсорсинг
MSP - послуги з управління постачальниками для ефективного рішення задач клієнта.
Заявка на послугу
Залишити запит
Stafferty Corporate Websites
Завантаження...
Заявка на послугу
Завантаження...
Завантаження ...
Logo Stafferty
Завантаження...
Logo Stafferty
Завантаження...
Logo Stafferty
Завантаження...