До переліку публікацій

Як успішно пройти інтерв'ю?

Як успішно пройти інтерв'ю?

Інтерв'ю – важливий і необхідний етап для отримання роботи. Отримуючи запрошення на співбесіду, у кандидата виникає питання: «Як успішно її пройти?», особливо у тих, хто вперше йде на такого роду зустріч. Щоб успішно пройти співбесіду потрібно підготуватись до неї, поради ви знайдете у статті, опублікованій раніше. 

Слід зазначити, що важлива не лише успішна підготовка, але і сам етап проходження інтерв'ю. 

Отже, як успішно пройти інтерв'ю?  

1. Будьте уважні під час співбесіди та готовими швидко реагувати на запитання і давати конкретні відповіді. 

2. Будьте привітливі, ведіть себе стримано та чемно. 

3. Проявляйте повагу до інтерв'юера/ів, звертайтесь на «ви», якщо вам не запропонували перейти на «ти». 

4. Проявляйте свою зацікавленість на дану посаду (якщо це справді так) задаючи уточнюючі запитання. 

5. Підготуйте розповідь про свій досвід роботи, успіхи, наведіть кейси, подумайте над своїми помилками, як ви їх виправляли і уникали в майбутньому, які ваші сильні, слабкі сторони, як ви працюєте над їх вдосконаленням. Згадайте тренінги, курси, лекції, котрі ви проходили за останній період, що корисного ви дізнались та навчились.  

6. Менеджери полюбляють запитувати про причини вашого звільнення з попередніх компаній, згадуючи свій досвід, не відгукуйтесь негативно про роботодавця. Якщо у вас не має досвіду, подумайте над своїми досягненням в школі, університеті, над додатковими знаннями, які ви отримували, наприклад, ви були декілька місяців стажером в певній компанії, розкажіть які обов'язки виконували, завдання, чого навчились. 

Слід зауважити, що потрібно бути готовими не лише до позитивного фідбеку, але, на жаль, до негативного. Якщо з певних причин інший кандидат був сильнішим, на думку саме цього роботодавця, попросіть менеджера надати вам розгорнутий фідбек про причини відмови, але сподівайтесь завжди на краще і вірте в свої сили і надалі, якщо вам не відкрилась саме ця дорога, це може означати, що вам туди не потрібно. Все що не робиться – все накраще! 

Отже, намагаючись максимально справити позитивне враження на співбесіді, не забувайте, бути собою, адже саме ви і ваш досвід унікальні! Все в ваших руках, все можливо! 

Stafferty Corporate Websites
Завантаження...
Заявка на послугу
Завантаження...
Завантаження ...
Logo Stafferty
Завантаження...
Logo Stafferty
Завантаження...
Logo Stafferty
Завантаження...